Home Belgeseli Yuva | Türkçe | HD Kalite Belgesel

Home Belgeseli

Yuva-Home Belgeseli | Türkçe | HD Kalite

Home belgeseli dünyanın nasıl oluştuğundan başlayarak günümüze kadar evimiz olan dünyayı bize anlatmaktadır. Hatta günümüzün de ilerisine giderek dünyaya verdiğimiz zararların bize nasıl yansıyacağından bahsetmektedir.

Mükemmel HD kalitede yapılan Home Belgeselini mutlaka izlemelisiniz. Neredeyse tamamında havadan yapılan çekimler Yıllar dürmüştür ve ortaya Yuva Belgeseli için mükemmel görsel bir şölen çıkmıştır.

Kainatta yaşam 4 milyar yıl önceye kadar gitmektedir fakat buna karşın insan 200 bin yıldır yeryüzünde bulunmaktadır. Bu kadar kısa süre olmasına rağmen insan ırkı dünyayı yaşanmaz hale getirme yolunda hızla ilerlemektedir.

Belgeselin temelde öğütlediği ise tüm bu yaptıklarımıza rağmen dünyayı kurtarmak için çok geç değil. Yuva Belgeseli ingilizce adı ile “Home” belgeseli izle meniz için sizlerle. İyi Seyirler.

Yayınlanma Tarihi: 2009

Süre: 89:33

Yuva Home Belgeseli İzle Türkçe

Yuva Belgeseli Türkçe HD Kalite

 

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>