Hiroşima Ertesi Gün Belgeseli | Hiroshima Belgeseli

Hiroşima Belgeseli | Hirohima’ya Atılan Atom Bombası ve Etkileri

Hiroşima Ertesi Gün Belgeseli | Hiroşima Belgeseli

Hiroşima Belgeseli 6 Ağustos 1945 türünün ilk örneği olan bir görevin yani Hiroşima kentine bırakılan atom bombasının hikayesini anlatıyor. Yeni ve korkunç bir silah Hiroşima kentinin üzerinde kullanıldı.

Amerika Birleşik Devletleri hükümeti birkaç hafta sonra hasar tespiti yapmak için bilim insanlarından ve askerlerden oluşan ekipleri harekete geçirdi. Doğrudan hazırladıkları raporun sayfalarından yapılan alıntılarla ilk atom bombasının bilimini inceliyor.

Hiroshima belgeseli nde patlamanın etkilerini inceleyenler ve felaketi ilk elden tecrübe edenler gördüklerini anlatıyor.

Hiroşima atom bombası dünyanın ilk atom bombası saldırısıdır. Bu dehşet verici hiroşima belgeseli izle meniz için sizlerle. Atom bombası belgeseli yüksek kalite çözünürlükte ve türkçe izleme fırsatını kaçırmayın.

Yayınlanma Tarihi: Ağustos 2013

Süre: 45:06

hiroşima belgeseli hiroshima atom bombası

hiroşima ertesi gün belgeseli

You may also like...

1 Response

  1. halil diyor ki:

    allahsız herifler ya bombalamışlar masum insanları!!!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>