En Son Haberler Yepyeni Bir Tarzda

Paylaşın:Share on Facebook8Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on TumblrPin on Pinterest0

Son Dakika Haberlerine Nasıl Ulaşıyorsunuz?

En son haberler için 15-20 yıl kadar önce sadece televizyon haberleri ihtiyacı giderebilmekteydi. Bir haber hakkında daha fazla ayrıntı okumak istiyorsanız ertesi günün gazetelerine bakmanız gerekirdi. Ülkemizde internetin ve haber sitelerinin/haber portallarının/ajansların yaygınlaşması ile dijital dünya bizlere bu konuda büyük kolaylıklar sağladı. Artık ülkemizde veya dünyanın herhangi bir yerinde yaşanan bir olay için internet sitelerinden çok basit bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

gündem haberleri ve son dakika gelişmeleri

En Son haberler ve gelişmeler

İnternet ve internette kullanılan teknolojiler ilerledikçe daha farklı seçenekler de karşımıza çıktı. Bunların en güzel örneği ise sosyal medya platformlarıdır. Son dakika gelişmelerini sadece arkadaşlarınız ile ilgili değil aynı zamanda ülke ve dünya gündemi ile ilgili olanları da anında haberdar oluyorsunuz.

Tüm bu gelişmeler bir yanda dursun bazı problemlerle de karşılaşıyoruz. Web üzerinde o kadar çok bilgi var ki bunları kategorize etmek ve düzenli bir şekilde tutmak bir hayli güç bir iş.

Haberler için konuşmak gerekirse işi sadece haber olan sitelerde/platformlarda dahi içerikler belirli bir düzende sunulmamaktadır. Mesela 17 Aralık Yolsuzluk Operasyonu haberi için en başından bugüne kadar neler olduğunu herhangi bir platformda bulmanız mümkün müdür?
Bir gündem konusunun geçmişinde neler olduğunu araştırmanız çok ama çok zor. Google gibi arama motorlarında daha bir gündemin geçmişinde nasıl gelişmeler yaşandığını bulmak için çok çaba sarfetmeniz gerekir.

Son Haberler ve Gelişmeler

En Son Haberler Gündem

Minline.com sitesi sizee bu sorunların çözümünü sunmaktadır. Tüm internet kullanıcılarına yararı olacağını düşündüğüm bu haber platformu ile haber kavramına yeniden oluşturmayı amaçlamaktayız. Minline.com ile son dakika haberleri ve gündem yoğun tutan olayların en son haberlerine anında ulaşabileceksiniz.
Yorumlarınızı bekliyorum.

Paylaşın:Share on Facebook8Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on TumblrPin on Pinterest0

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>