Bermuda Şeytan Üçgeni Belgeseli Türkçe

Paylaşın:Share on Facebook22Tweet about this on Twitter0Share on Google+3Share on TumblrPin on Pinterest0

Bermuda Şeytan Üçgeni Belgeseli Türkçe- Gizemi Nedir?

Bermuda Şeytan Üçgeni Hakkında Kısa Bilgi – Wikipedia

 

Bermuda Şeytan Üçgeni Belgeseli esrarengiz kazalara ve kaybolmalara yol açan Bermuda Üçgenini konu ediniyor. Geçtiğimiz yüzyıl boyunca Atlantik Okyanusu sınırları içinde yer Bermuda Şeytan Üçgeni yüzlerce binlerce uçak ve geminin kaybolmasına sebep olmuştur. Sınırları sonradan bilinen ve bu bölgede uçuş veya keşfin yapılmadığı bölge büyük tehlike taşımaktadır.

Bermuda Şeytan Üçgeni hakkında yıllarca bir çok söylenti olsa da son yıllarda yapılan derinlemesine bir araştırma ile gerçek ortaya çıktı.

Tüm iddiaların aksine burada bir gaz olayından başka bir şey yaşanmamaktadır. Gizemli olaylar doğa üstü güçler hatta ve hatta uzaylıların yaptığını belirten tüm iddialar bilimin oraya çıkardığı araştırma sonucu ile çürümüş oldu.

Bermuda şeytan üçgeninin bulunduğu alanda okyanusun dibinden çıkan büyük gaz patlamaları havada ve okyanusun o bölgesinde anormalliklere sebep oluyor. Bu nedenle tüm cihazları bozuyor ve havasız bir ortama sokmuş oluyor.

Bu gizemli yolculuğun ayrıntılarını keşfetmek isterseniz Bermuda Şeytan Üçgeni Belgeseli izle meniz için sizlerle.

İyi Seyirler!

bermuda belgeseli türkçe izle

 

Paylaşın:Share on Facebook22Tweet about this on Twitter0Share on Google+3Share on TumblrPin on Pinterest0

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>